Випробувачі Virgin Hyperloop One розігнали капсулу до 387 км / год

0
244

Команда випробувачів Virgin Hyperloop One знову встановила рекорд – в ході недавніх тестів, які пройшли на полігоні DevLoop поблизу Лас-Вегаса, їм вдалося розігнати капсулу до швидкості в 387 кілометрів на годину.

Усередині труби з тиском 0,0002 атмосфери капсула змогла побити попередній рекорд в 310 кілометрів на годину. Представники Virgin Hyperloop One відзвітували про виконану роботу, відзначивши, що система кондиціонування повітря, системи управління, вся силова електроніка та інші компоненти здатні витримувати подібні навантаження і відмінно працюють. Повільно, але вірно компанія продовжує збільшувати швидкість капсули, в результаті плануючи довести її до 1100 кілометрів на годину.

Досягненнями на полігоні представники Hyperloop One не обмежилися і підтвердили, що засновник Virgin Group Річард Бренсон став головою компанії. Раніше він приєднався до ради директорів Hyperloop One, після чого почав активно вкладати кошти в розвиток компанії, яка в кінцевому підсумку отримала приписку “Virgin” в назві. Бренсон заявив, що вражений досягненнями Virgin Hyperloop One і висловив упевненість, що компанія зможе розкрити свій потенціал, зайнявши ключові ринки, серед яких зазначив і Росію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here