JD.com запустить свою мережу роботизованих магазинів

0
229

Китайський онлайн-ритейлер JD.com повідомив, що незабаром збирається відкрити мережу магазинів, в яких не буде продавців і черг на касах – новітні розробки компанії обслужать покупців самостійно.

За словами керівництва JD.com, системи обслуговування клієнтів вже протестовані на співробітниках компанії і готові до масового запуску проекту. Технології роботизованого шопінгу, відзначають в копанні, є найбільш передовими. На даний момент перевірено роботу систем розпізнавання осіб, яка замінить продавців в майбутніх магазинах компанії. Відстеження товару буде здійснюватися по мітках RFID, а продаж буде здійснюватися автоматично. Крім того, зараз для магазинів JD створюються спеціальні теплові камери, які відстежують потоки клієнтів і їх положення щодо полиць з товарами – вони допоможуть вивчити попит на ті чи інші речі.

Розробники «розумного магазину» JD повідомили, що при бажанні їх технології зможуть купити і адаптувати під свої потреби всі бажаючі.

На початку року відкрити повністю автоматизований магазин намагалася компанія Amazon, але відразу ж зіткнулася з деякими труднощами. Її система розпізнавання осіб працювала некоректно, починаючи губитися, бачачи групу покупців з декількох чоловік, а якщо в приміщенні знаходилося більше двадцяти відвідувачів, магазин просто відмовлявся обслуговувати відвідувачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here