У NASA протестували двигун, надрукований на 3D-принтері

0
300

Тривимірна друк не тільки здатна значно здешевити виробництво, а й сильно полегшити створення безлічі приладів. Тому навіть великі агентства все частіше використовують при створенні пристрою 3D-друк. І нещодавно американське аерокосмічне агентство NASA провело першу серію випробувань двигуна, надрукованого на 3D-принтері.

Про успішних тестах повідомляє портал VistaNews. Редакція видання стверджує, що серія випробувань двигуна з назвою РС-25 включала 2 тесту, перший з яких пройшов 13 грудня. Тоді вчені перевірили загальну працездатність всіх вузлів двигуна і провели тестові запуски. Друга фаза, проведена напередодні, дозволила з’ясувати, наскільки добре працює система установки і регулювання контролера польоту.

Варто розповісти пару слів і про сам двигун РС-25. Він являє собою рідинний ракетний двигун висотою приблизно 16 метрів (це як п’ятиповерховий будинок). Сам же двигун може без зусиль підняти в повітря космічні апарати класу Space Shuttle і нижче. Як стверджують інженери NASA, перший запуск ракети з двигуном, надрукованим на принтері, запланований на 2019 рік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here