Студенти публічного університету Австралії зможуть здійснювати покупки криптовалюта

0
334

Громадський інститут Австралії почав дослідження в рамках якого дозволить студентам заробляти криптовалюта Ethereum, а потім витрачати її на покупки в роздрібних магазинах на території кампуса.

Проект збираються реалізувати за участю стартапу LoyaltyX в рамках програми Unify Rewards. Витрачати Ефір студенти зможуть використовуючи спеціального додатку, яке розпізнається сканерами магазинів, розташованих поблизу кампусів університету. Ідея полягає в тому, що за кожну десяту покупку в магазині студентам через додаток буде нараховуватися п’ять доларів в ефіровом еквіваленті, які власники зможуть використовувати на свій розсуд – зберегти і примножити, або теж витратити на звичайні покупки.

В ініціативі беруть участь всього 500 учнів, які подали заявки заздалегідь – вони допоможуть стартапу LoyaltyX і університету зібрати дані про те, наскільки активно студенти готові користуватися криптовалюта і про те, як змінюється поведінка власників криптовалюта після перших нарахувань.

«Вартість Ефіру постійно росте, тому нам цікаво поспостерігати за реакцією випробовуваних, які отримують криптовалюта в якості бонусів за покупки. Ми впевнені, що криптовалюта і її можливості зможуть стати для студентів набагато більш привабливими, ніж традиційні засоби розрахунку », – ділиться враженнями Ендрю Лоу, керівник проектів LoyaltyX.

Експеримент триватиме до кінця року, після чого керівництво стартапа і університету розглянуть можливості подальшої співпраці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here