В Австралії запустять електропоїзд на сонячній енергії

0
383

В Австралії багато Сонця, тому нерозумно не використовувати такий подарунок долі по максимуму – вирішило керівництво залізничної компанії Bayron Bay, тому вже зовсім скоро поблизу однойменного курорту залізницею буде ходити електропоїзд на сонячних батареях.

Протяжність його маршруту складе близько трьох кілометрів. Цікаво, що сам поїзд – не якась там високотехнологічна розробка, що коштувала платникам податків мільйонів доларів. Ні, електричка ця – самий звичайний старий поїзд, який модифікували силами самої залізничної компанії із залученням фахівців з ELMOFO, стартапу, що виробляє електричні авто.

Раніше електричка була дизельної, а тепер один з її двигунів замінили на електричний, поставили всередину батареї, а дахи обладнали сонячними панелями. Акумуляторів, згідно з розрахунками фахівців, повинно вистачити на цілий день поїздок по маршруту. Підзарядка акумуляторів здійснюється як завдяки сонячним панелям, так і на спеціальних станціях – по ночах адже Сонця немає.

Електричка може перевозити до ста чоловік за один раз, ціна поїздки становить всього три долари. До січня 2018 року потяг буде ходити в тестовому режимі, а потім керівництво запустить його в рейс поряд з іншими поїздами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here