Intel пропонує спосіб розшифровки ДНК за допомогою Майнінг

0
359

Корпорація Intel повідомляє, що недавно отримала патент на технологію використання потужностей Майнінг-обладнання для обробки генетичних даних. Автори ідеї Нед Сміт і Раджеш Пурнахандран в пояснювальній записці описують майнінговую платформу секвенування генома, яка визначатиме порядок проходження азотистих основ в ДНК або РНК.

Азотисті основи – це сполуки, що входять до складу нуклеїнових кислот, що містять генетичну інформацію. Порядок проходження цих молекул визначає, якими характеристиками має жива істота, будь то людина, тварина або рослина.

У додатках до патенту сказано, що майнінговая платформа секвенування генома буде працювати, визначаючи послідовності азотистих основ в нуклеїнової кислоти, згодом застосовуючи отримані дані в алгоритмі Proof of Work для видобутку блоків. Після визначення геному інформація про нього теж буде записуватися в ланцюг блоків.

Ресурси, які витрачаються на видобуток нових блоків, зазвичай не виконують ніякої іншої корисної роботи, тоді як патент Intel пропонує Майнер працювати в режимі багатозадачності, одночасно здобуваючи блоки і секвеніруя генетичні дані.

Заявка була подана ще в червні 2016 року. Зараз, 14 грудня, через майже півтора року, Управління по патентах і товарних знаків в США схвалив патент.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here